Μέλος του Μητρώου Επιχειρήσεων Ηλεκτρονικών Μέσων Ενημέρωσης

Πραγματοποιήθηκαν  οι αρχαιρεσίες στην Ομοσπονδία Εμπορικών Συλλόγων Ανατ. Στερεάς Ελλάδας, για την ανάδειξη νέου Διοικητικού Συμβουλίου, Ελεγκτικής Επιτροπής και Αντιπροσώπων στην Τριτοβάθμια Οργάνωση ΕΣΕΕ.

Στις αρχαιρεσίες  ψήφισαν 27 από τους 31 αντιπροσώπους  μέλη των Εμπορικών Συλλόγων.

Τα αποτελέσματα έχουν ως παρακάτω:

Στο  Διοικητικό Συμβούλιο εκλέγονται 15 μέλη και είναι :

  1. Σαμαράς Δημήτριος με 21 ψήφους            Ε.Σ. Αταλάντης
  2. Καπουκίνης Παναγιώτης με 19 ψήφους            Ε.Σ. Μαρτίνου
  3. Καρακώστα Αργυρώ   « 19   «                     Ε.Σ. Ιτέας
  4. Βλαχογιάννης Ιωάννης            « 18   «                     Ε.Σ. Λαμίας
  5. Γκούβας Απόστολος                         « 18   «                     Ε.Σ. Δομοκού
  6. Κοντογεώργος Σεραφείμ   « 18   «                     Ε.Σ. Αταλάντης
  7. Αντωνίου Κων/νος   « 17   «                     Ε.Σ. Καρπενησίου
  8. Λιάπη Βαγγελίτσα   « 17   «                     Ε.Σ. Λαμίας
  9. Καγιάρας Ευθύμιος   « 16   «                     Ε.Σ. Στυλίδας
  10. Αντωνίου Λάμπρος   « 15   «                     Ε.Σ. Δομοκού
  11. Γκούβας Βασίλειος   « 15   «                     Ε.Σ. Δομοκού
  12. Λεοντής Εμμανουήλ   « 14  «                     Ε.Σ. Αγ. Κων/νου
  13. Μαργαρίτης Παναγιώτης   « 14   «                     Ε.Σ. Σπερχειάδας
  14. Σπανός Κων/νος   « 14   «                     Ε.Σ. Σπερχειάδας
  15. Ακριβού Ευσταθία   « 12   «                     Ε.Σ. Ιτέας

Στην Ελεγκτική Επιτροπή εκλέγονται  3 μέλη και είναι:

  1. Παπανικολάου Μάριος με 23 ψήφους            Ε.Σ. Αταλάντης
  2. Τρούμπουλος Κων/νος «  22   «                     Ε.Σ. Δομοκού
  3. Τσίρκα Μαρία « 22    «                     Ε.Σ. Σπερχειάδας

Στην ΕΣΕΕ εκλέγονται  10 αντιπρόσωποι και είναι:

  1. Γκούβας Απόστολος με 18  ψήφους           Ε.Σ. Δομοκού
  2. Σαμαράς Δημήτριος «  18  «                      Ε.Σ. Αταλάντης
  3. Καπουκίνης Παναγιώτης «  15  «                      Ε.Σ. Μαρτίνου
  4. Καρακώστα Αργυρώ «  15  «                      Ε. Σ. Ιτέας
  1. Αντωνίου Κων/νος με  14 ψήφους           Ε.Σ. Καρπενησίου
  2. Αντωνίου Λάμπρος             «  14    «                    Ε.Σ. Δομοκού
  3. Κοντογεώργος Σεραφείμ                «  14     «                    Ε.Σ. Αταλάντης
  4. Λιάπη Βαγγελίτσα «  14     «                    Ε.Σ. Λαμίας
  5. Καγιάρας Ευθύμιος «  12    «                    Ε.Σ. Στυλίδας
  6. Βασιλείου Πέτρος «  10    «                    Ε.Σ. Αγ. Κων/νου

Το  Δ.Σ.

To radiomemory.gr χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης σας. Χρησιμοποιώντας τη ιστοσελίδα αποδέχεστε την χρήση τους.