Μέλος του Μητρώου Επιχειρήσεων Ηλεκτρονικών Μέσων Ενημέρωσης

Δεν έχει προηγούμενο αυτό που συνέβη σε αγώνα της Ονδούρας, με οπαδό να μπουκάρει στο γήπεδο στις καθυστερήσεις και να σκοράρει ταυτόχρονα με τη μία από τις δύο ομάδες.

Το απίθανο περιστατικό συνέβη στον αγώνα της Ολίμπια με τη Μοταγκούα (2-2), όπου η πρώτη ισοφάρισε στο 94ο λεπτό, σε ένα ματς που είχαν δοθεί 3 λεπτά έξτρα χρόνου!

Όχι μόνο αυτό, αλλά το σκορ άνοιξε η Μοταγκούα στο 55', η Ολίμπια ισοφάρισε στο 86', όμως δύο λεπτά μετά δέχτηκε το 1-2. Παρ' όλα αυτά η ομάδα από την Ταγκουτσιγκάλπα δεν είχε πει ακόμη την τελευταία της λέξη, καθώς στο 93+ (είχαν περάσει τα 3 λεπτά που δόθηκαν καθυστερήσεις) κατάφερε να απαντήσει με τον Ρόχας, ωστόσο την ίδια στιγμή είχε μπουκάρει κι ένας οπαδός στον αγωνιστικό χώρο, σκοράροντας στην ίδια εστία!

Το γεγονός αυτό βέβαια προκάλεσε τη δικαιολογημένη αντίδραση των φιλοξενούμενων, καθώς το ματς θα έπρεπε να έχει διακοπεί και το γκολ βέβαια να μην έχει μετρήσει.